MENU

Sponzoring

Nabídka reklamy a propagace

Vážení a milí obchodní partneři, vážení a milí sponzoři.

Dovoluji se na Vás zdvořile obrátit jménem Sportovního klubu stolního tenisu Cheb, z.s. s nabídkou spolupráce v oblasti reklamy a propagace Vaší společnosti.

Sportovní klub stolního tenisu Cheb a jeho ,,A“ družstvo mužů je účastníkem nejvyšší ligové soutěže stolního tenisu na území České republiky, resp. účastníkem ,,Extraligy ČR“.  Extraligová soutěž je řízena Českou asociací stolního tenisu, což je zároveň jediná zastřešující organizace stolního tenisu na území ČR. (www.ping-pong.cz)

Sportovní klub se kromě celé řady kolektivních úspěchů v soutěžích družstev může také pyšnit i úspěchy svých hráčů v individuálních soutěžích jak na poli národním, tak dokonce i na poli mezinárodním. 

Sportovní klub stolního tenisu Cheb se na základě sportovních úspěchů svých družstev a hráčů na Vás dovoluje obrátit s nabídkou reklamy a propagace Vaší společnosti, Vašeho obchodního jména, firemního loga či přímo Vašeho produktu. 

Nabídka reklamy a propagace je určena nejenom pro společnosti a organizace sídlící či podnikající přímo v našem regionu, ale i společnostem působícími daleko za hranicemi Karlovarského kraje.  Důvodem možnosti a relevantnosti oslovení takto širokého spektra potenciálních partnerů je neustále vzrůstající divácká sledovanost naší nejvyšší ligové soutěže.                                                                                                                                          

Všechna extraligová utkání jsou již několikátou závodní sezonu živě vysílána na klubových Youtube kanálech a na webu ČAST Hlavní strana | Ping-Pong TV (ping-pong.tv), a od léta 2020 jsou již standardně do vysílání zařazeny živé přenosy z utkání na televizním kanále ArenaSport1.  (www.livesport.cz)

Vaší společnosti bychom rádi nabídli reklamu a propagaci v masmédiích prostřednictvím výše uvedených televizních přenosů z jednotlivých utkání našeho družstva), tak i prostřednictvím vlastního klubového streamu z utkání na klubovém Youtube kanále (skst cheb – YouTube).

V případě využití některé námi nabízené varianty reklamy a propagace z Vaší strany, nám bude velkým potěšením propagovat Vaši společnost a to jak prostřednictvím divácké sledovanosti uvedených masmédií, tak i pomocí ostatních propagačních materiálů klubu či osobní účasti našich sportovců na Vámi pořádané akci.  

Náš klub si velice váží každého svého partnera či sponzora, jelikož i nepatrná podpora z Vaší strany přispívá ke sportovní aktivitě více jak padesáti dětí, vč. sportujících dětí s vrozeným tělesným handicapem.  

                  

Stručné představení činnosti Sportovního klubu stolního tenisu Cheb,z.s.

1) Zástupce klubu v oblasti vrcholového sportu ,,A“ družstvo muži – Extraliga ČR: 

Sportovní klub stolního tenisu Cheb, z.s. je členem České asociace stolního tenisu a zároveň členem  Asociace profesionálních klubů stolního tenisu ČR. ,,A“ družstvo mužů zastupuje klub ve vrcholovém stolním tenise. Družstvo startuje na nejvyšší klubové úrovni v ČR, v extraligové soutěži. Cílem družstva v letošním ročníku je jeho účast v závěrečných bojích o titul mistra ČR, resp. účast ve čtvrtfinále play-off (prvních 8.týmů tabulky po základní části). Případné vítězství ve čtvrtfinále a účast v semifinále by znamenalo konečné umístění mezi čtyřmi nejlepšími družstvy v ČR. 

2) Systematická sportovní příprava dětí a mládeže klubu

Klub se zároveň soustředí na rozvíjení a podporu sportovních aktivit u dětí a mládeže. Klub, resp. trenéři klubu poté na přípravu dětí a mládeže na vrcholový stolní tenis. Klub a jeho odborné trenérské vedení se rovněž již řadu let věnuje přípravě handicapovaných stolních tenistů. Klub připravuje několik sportovců s tělesným handicapem na vrcholné národní a mezinárodní akce. Česká asociace stolního tenisu se částečně podílí společně s klubem SKST Cheb na trenérském zajištění sportovního střediska talentované mládeže pro Karlovarský kraj.

Prezentace reklamy a propagace partnerů klubu

Umístění a rozsah nabízené propagace a reklamy Vaší společnosti by se samozřejmě odvíjel od Vámi zvolené varianty z nabízených balíčků uvedených níže. 

 1) Vyobrazení loga společnosti v prostorách sportovní haly a přímo na hrací ploše v prostorách konání extraligového utkání. (možnosti viz fotografie – podlaha hracího prostoru, hrana stolu, síťka, ohrádky ohraničující hrací prostor) 

2) Vyobrazení loga na přední popř. i zadní straně dresů profesionálních hráčů klubu, případně na dresech klubové mládeže

Mistr ČR 2017, nejlepší sportovec Karlovarského kraje za rok 2017, reprezentant ČR a současný hráč SKST Cheb – Antonín Gavlas
Talent roku ČR 2016 a hráč SKST Cheb, reprezentant ČR mezi handicapovanými sportovci – Vít Špalek.

                                                                       

3 ) Logo na dresech dětí a mládeže klubu startujících během závodní sezony na turnajích mládeže po celém Karlovarském kraji i po celé ČR.

4) Nabídka mobilní reklamy na osobních vozech díky každodenním přesunům hráčů, trenérů a realizačního týmu, resp. našich hráčů a trenérů po území České republiky a v blízkém příhraničí na území SRN. 

 5) Klub SKST Cheb nabízí propagaci Vaší společnosti formou vyobrazení loga, obchodního jména či  internetové stránky na všech upoutávacích materiálech klubu a v těchto masmédiích: 

 • vlastní YouTube kanál pro přenos všech domácích ligových utkání – až 20 tisíc diváků sledujících stream s trvale se opakujícími logy partnerů v dolní části přenosu

• na sociálních sítích v profilech klubu, tj.na Facebooku a Instagramu:  KST Cheb

• Mladá Fronta DNES Karlovarsko – sportovní rubrika s fotodokumentací před a po utkání našeho týmu

 6) V případě televizního utkání a živého vysílání na tv programu Arena Sport 1, zajištěna sledovanost přesahující hranice ČR a více než 100 tis. diváků během živého vysílání

 Varianty spolupráce a rozsah nabízené propagace a reklamy pro partnery: 

Varianta č.1: 

Generální partner klubu SKST Cheb, z.s.

V případě přání partnera bude garantováno, že generální partner je pouze jeden.

Cena za poskytované služby nebo v případě sponzorství klubu :  od 300 000,-Kč/12 měsíců nebo závodní sezona

• umístění zřetelně viditelného loga (log)partnera přímo v hracím prostoru na sportovní podlaze při domácích utkáních družstva Extraligy s uvedením, že se jedná o generálního partnera nebo sponzora klubu

• umístění  loga generálního partnera klubu na úvodní stránky profilů klubu a permanentní zobrazení loga během livestream přenosu ze sportovní haly během domácích utkání týmu

• umístění zřetelně rozeznatelného loga generálního partnera klubu na dresech a šortkách hráčů v odpovídajícím rozměru, tzn. v rozdílném poměru velikosti oproti ostatním logům partnerů klubu

• umístění loga generálního partnera po vnitřním obvodu ohrádek, které vymezující hrací prostor (center court) s odpovídající velikostí vyobrazení, s důrazem na skutečnost, že se jedná o generálního partnera či sponzora klubu

• umístění loga (log) generálního partnera, společnosti klubu na vnější hraně závodního stolu

• umístění loga generálního partnera klubu na síťku, která je součástí závodního stolu 

• umístění loga generálního partneraklubu na čelních stranách boxů pro rozhodčí

• zobrazení loga generálního partnera klubu na všech vstupenkách a permanentkách, které budou určeny volně k prodeji před závodní sezonou a před každým jednotlivým utkáním klubu

• možnost využití vlastního stojanu (banneru) s propagačními materiály generálního partnera klubu (při vstupu do sportovní haly nebo ve foyer sportovní haly) 

• v případě zájmu generálního partnera, společnosti klubu, možnost uspořádání turnaje pod hlavní záštitou partnera, společnosti klubu s kompletním zajištěním jeho organizace po sportovní stránce (dále vše po dohodě mezi partnerem a klubem)

• možnost využití tréninkových stolůpartnery klubu v tréninkových časech klubu, a to až 4 hodiny během pracovního týdne (po dohodě mezi partnerem a klubem) 

Varianta č.2:  

Hlavní partner (sponzor)   SKST Cheb z.s. 

Podpora ve výši od 150 000,- Kč/rok.

 Počet hlavních partnerů, sponzorů neomezen.

• umístění zřetelně viditelného loga společnosti v hracím prostoru při domácích utkáních družstva s vyobrazením, že se jedná o hlavního sponzora

• umístění loga společnosti na sociální sítě v profilech klubu 

• umístění velkého loga společnosti na dresy hráčů

• umístění velkého loga společnosti na ohrádky vymezující hrací prostor s vyobrazením, že se jedná o hlavního sponzora

• umístění loga společnosti na vstupenky a permanentky při domácích ligových utkáních 

• možnost využití malého stojanu s propagačními materiály společnosti (při vstupu do sportovní haly)

• možnost uspořádání turnaje pod hlavní záštitou společnosti (po dohodě)

• možnost využití tréninkového stolu v tréninkových časech klubu až 3 hodiny týdně (po dohodě) 

Varianta č.3: 

Partner či sponzor SKST Cheb z.s.

Podpora ve výši  od 80 000,- Kč/rok.

Počet partnerů či sponzorů není omezen. 

• umístění loga společnosti v hracím prostoru

• umístění loga společnosti na internetové stránky klubu 

• umístění loga společnosti na dresy hráčů a dresy mládeže

• umístění loga společnosti na ohrádky vymezující hrací prostor

• umístění loga společnosti na vstupenky a permanentky na utkání extraligy 

• možnost využití stojanu s propagačními materiály společnosti, popř. banneru (při vstupu do sportovní haly) 

• možnost využití tréninkového stolu v tréninkových časech klubu až 2 hodiny  týdně (po dohodě) 

Varianta č.4: 

Věrný partner či sponzor  SKST Cheb z.s. 

Podpora ve výši od 40 000,- Kč/rok.

Počet věrných partnerů či sponzorů není omezen.

• umístění loga společnosti na internetové stránky klubu

• umístění malého loga společnosti na dresy hráčů 

• umístění loga společnosti na vstupenky a permanentky při domácích ligových utkáních

• možnost využití malého stojanu s propagačními materiály společnosti (při vstupu do sportovní haly) 

• možnost využití tréninkového stolu v tréninkových časech klubu až 1 hodinu týdně (po dohodě)

S úctou, sportovní klub stolního tenisu SKST Cheb.